آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور، شنبه یکم شهریور ماه

به گزارش وبلاگ بام دماوند، بر اساس گزارش های مرکز مدیریت راه های کشور محورهای خرم آباد - پلدختر، شمشک - دیزین و رامیان - اولنگ - شاهرود به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور، شنبه یکم شهریور ماه

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری وبلاگ بام دماوند بر اساس اطلاعات به دست آمده از مرکز مدیریت راه های کشور در شبانه روز گذشته، 2 هزار و 230 تردد در محورهای برون شهری کشور به ثبت رسیده که نسبت به روز قبل 3.3 درصد کاهش داشته است.

بر اساس این گزارش آزاد راه های کرج - تهران با 122 هزار و 946، کرج- قزوین با 119 هزار و 865 و قزوین - کرج با 110 هزار و 622 بیشترین تردد ثبت شده خودرو را به خود اختصاص داده اند.

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور آخرین شرایط محورهای کشور بدین توضیح است:

محورهای رامیان - اولنگ - شاهرود (واقع در استان های گلستان و سمنان)، شمشک - دیزین (واقع در استان های البرز و تهران)، شهداد - نهبندان (واقع در استان کرمان)، خرم آباد - پلدختر (واقع در استان لرستان) و قزوین - همدان کیلومتر 110 (واقع در استان همدان) به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

محور هراز (تونل زیار باغ در کیلومتر 95)، واقع در استان مازندران از مورخ 2 شهریور لغایت 3 شهریور 99 (به مدت 2 شب) از ساعت 21 الی 5 صبح روز بعد به دلیل اجرای عملیات تعمیر و نگهداری سیستم روشنایی و تهویه تونل مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می شود.

محور هراز (رودهن - پلور محدوده شهر آبعلی) واقع در استان تهران تا 20 شهریور 99 از ساعت 12 الی 19 روزهای شنبه ، از ساعت 7 الی 19 روزهای یکشنبه تا سه شنبه و از ساعت 7 الی 12 روزهای چهارشنبه هر هفته به غیر از روزهای پنجشنبه، آدینه و ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه به دلیل اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت معیوب تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.

محور تهران - رودهن و بالعکس (کمربندی جنوبی بومهن) واقع در استان تهران تا 20 شهریور از ساعت 12 الی 19 روزهای شنبه از ساعت 7 الی 19 روزهای یکشنبه تا سه شنبه و از ساعت 7 الی 12 روزهای چهارشنبه هر هفته به غیر از روزهای پنجشنبه، آدینه و ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه به دلیل اجرای عملیات نصب نیوجرسی مفصل دار با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.

محور قزوین - همدان (کیلومتر 110) مسدود بوده و تردد از جهت جایگزین لاین روبه رو به صورت دو طرفه انجام می شود.

لازم به ذکر است اوج تردد بین ساعات 19 الی 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 الی 5 انجام شده است که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب نمایند.

4105/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور، شنبه یکم شهریور ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور، شنبه یکم شهریور ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید